Ochrona telefonu podczas płatności mobilnych

Nie sposób sobie wyobrazić życia codziennego bez telefonu komórkowego. Dzięki niemu możemy nie tylko dzwonić czy wysłać wiadomości, ale także dokonywać płatności, słuchać muzyki, oglądać firmy czy robić zdjęcia. Komórka staje się więc przedmiotem niezbędnym, a jednoczenie pełnym poufnych i prywatnych danych, które powinny być chronione. Jak jednak skutecznie bronić się przed różnymi wirtualnymi zagrożeniami?

Postaw na odpowiedni antywirus

Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie na swoim telefonie oprogramowania antywirusowego. Nie jest to ani czasochłonne, ani drogie, a może nas ustrzec przed naprawdę dużymi nieprzyjemnościami jak wirusy, kradzież danych czy szpiegowanie. Dobrze jest zwrócić uwagę, by antywirus chronił także nasze płatności dokonywane drogą mobilną. Program, który świetnie się sprawdzi to Internet Security
for Android od znanej i cenionej firmy Kaspersky.

Internet Security dla Twojego telefonu

Internet Security to pełna ochrona telefonu. Antywirus blokuje podejrzane treści, a także oprogramowanie spyware monitorujące połączenia, wiadomości i lokalizację. Zawiera także narzędzie Anti-Theft, które chroni dane w telefonie, w razie jego zgubienia bądź kradzieży. Program gwarantuje także to, że płatności mobilne przebiegają w bezpieczny sposób. Co więcej, Internet Security wykorzystuje uczenie maszynowe do ochrony przed nowymi zagrożeniami. Program jest łatwy, wręcz intuicyjny w obsłudze, poradzą sobie z jego obsługą nawet osoby rzadko korzystające z telefonu. Antywirus działa w tle, nie zakłóca więc bieżących aktywności jak przeglądanie Internetu, rozmawianie czy wykonywanie zdjęć. Jednocześnie program aktywnie działa i nieustannie skanuje urządzenie w poszukiwaniu wirusów i innych zagrożeń. Choć Internet Security to wszechstronne oprogramowanie, nie kosztuje wiele. To niecałe 20 zł rocznie. Istnieje także możliwość skorzystania z wersji testowej, która pozwala bezpłatnie zapoznać się z możliwościami aplikacji. Inwestycja w ochronę telefonu, to pewność, że nasze dane są bezpieczne, zawsze i wszędzie.

Płatności telefonem są wygodne i szybkie. Zawsze jednak wiążą się z ryzykiem. Zresztą, telefon każdego z nas zawiera wiele prywatnych i cennych informacji, którymi nikt nie powinien się interesować. Niestety, w sieci czyha wiele zagrożeń, jak wirusy czy oprogramowanie szpiegujące. Nigdy nie wiadomo, z którego źródła nadejdzie zagrożenie – czasem jest ono naprawdę niepozorne. Zamiast podejmowania tak dużego ryzyka, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie Internet Security for Android: https://www.kaspersky.pl/android-security.

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.