Instalowanie programu Articulate 360

Aplikacja komputerowa Articulate 360 ​​zapewnia szybki dostęp do wszystkich narzędzi służących do tworzenia treści i zasobów w ramach subskrypcji.

 

Articulate 360 ​​działa ukryta w zasobniku systemowym komputera (przez całą dobę). Wystarczy, że klikniesz ikonę Articulate 360, gdy będziesz jej potrzebować.

 

Oprogramowanie Articulate 360 ​​wymaga komputera z systemem Windows minimalnie w wersji 7 z SP1 lub nowszym.

 

Wejdź na stronę producenta programu Articulate i zaloguj się za pomocą swojego Articulate ID. (Twoje ID to adres e-mail i hasło, których użyłeś podczas rejestracji w bezpłatnej wersji próbnej. Jest to również adres e-mail i hasło, których używasz do logowania się do społeczności E-Learning’owej. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz je w każdej chwili zresetować.

 

Po zalogowaniu kliknij Pobierz aplikacje w prawym górnym rogu ekranu.

 

Następnie kliknij przycisk rozpocznij pobieranie i zapisz plik instalacyjny na komputerze.

 

Kliknij plik instalacyjny prawym przyciskiem myszy i wybierz uruchom jako administrator.

 

Po uruchomieniu instalatora wybierz preferowany język i kliknij Zainstaluj teraz.

 

Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.

 

Aplikacja komputerowa Articulate 360 ​​otworzy się automatycznie. Jeśli pojawi się monit o zalogowanie się, ponownie użyj adresu e-mail i hasła Articulate ID.

 

To już prawie koniec!

 

Teraz gdy klikniesz „x” w prawym górnym rogu aplikacji, zmniejszy się on do zasobnika systemowego komputera i będzie nadal działał ukryty w tle. Gdy będziesz go ponownie potrzebować, po prostu kliknij ikonę Articulate 360 ​​na pasku zadań lub kliknij dwukrotnie w skrót na pulpicie.

 

Artykuł opracowała firma Teach24 – szkolenia Articulate 360.

 

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.