Comarch Intelligent Assurance & Analytics – inteligentne rozwiązania, które przynoszą efekty

Internet rzeczy oraz sieć 5G przyniosły rewolucyjne zmiany w zakresie usług telekomunikacyjnych, do których operatorzy sieciowi muszą się dostosować. Wymagać to może od nich m.in. zupełnego przeprojektowania ekosystemów w taki sposób, by gwarantowały one najwyższą jakość oraz optymalne działanie.

Opierające się na ręcznych procesach ekosystemy stały się nieporęczne, a dodatkowo słabo zintegrowane. Presja konkurencji rośnie, konieczne jest więc przejście do działania i rozwój w obszarze wykorzystywania i zapewniania najwyższej jakości systemów OSS.

Comarch Integrated Assurance – prawdziwy przełom na rynku automatyzacji zarządzania siecią

Comarch Next Generation Service Assurance (NGSA) był ważnym krokiem ku przekształceniu sieciowego zarządzania awariami z formuły tradycyjnej, do nowoczesnych rozwiązań gwarantujących najwyższą jakość komunikacji. To kompleksowe podejście brało już pod uwagę zarówno kontekst klienta, jak i świadczonych usług, czy posiadanych zasobów. Był to jednak dopiero początek.

Comarch Integrated Assurance (IA)

Drugim krokiem był IA, wspierający kompleksowe procesy zapewniania. Mowa tu m.in. o zarządzaniu problemami, incydentami, ale również zmianami. Umożliwiło to agregowanie danych z sieci konwergentnych oraz systemów partnerów. Dzięki automatyzacji opcja ta pozwoliła na skócenie średniego czasu naprawy, a wszystko dzięki integracji samodzielnych aplikacji, takich jak m.in. zarządzanie problemami serwisowymi, usterkami czy testami zasobów i usług.

Comarch Intelligent Assurance & Analytics (IA&A)

W Twojej organizacji kryją się ogromne pokłady wiedzy, które wykorzystać trzeba w efektywny sposób, co odczuje nie tylko user, ale również struktury wewnętrzne. Rozwiązanie Comarch Intelligent Assurance & Analytics to następny, wielki krok w rozwoju, który pozwoli na kompleksowe dostarczanie potrzebnych informacji w chwilach, gdy są one potrzebne. Skróceniu ulegnie także czas naprawy, a samo zarządzanie oparte zostanie na zdefiniowanej strategii.

Co znajduje się w kompleksowym pakiecie oferowanym przez Comarch Intelligent Assurance & Analytics, skierowanego do branży telekomunikacyjnej? Przede wszystkim mówi się tu o kilku kluczowych aspektach, takich jak m.in.:

  • fault management;
  • performance management;
  • platforma test management;
  • customer experience management.

System ten doskonale sprawdza się już w przypadku wielu czołowych firm, działającym również na polskim rynku. Dołącz do tego grona i przekonaj się, jak skuteczne są rozwiązania Comarch, wchodzące w skład Intelligent Assurance czy Operations Support System..

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.