Laptopy Acer Predator

Seria Predator to ukłon w stronę graczy. Laptopy z tej rodziny charakteryzują się wydajnymi procesorami, dobrymi kartami graficznymi i niepowtarzalnym, drapieżnym wyglądem. Aż miło postawić sobie taki sprzęt na biurku.

Pierwszym, co zwraca uwagę, jest piękny wygląd. Predatory są dopracowane w każdym szczególe. Obudowa wykonana jest z aluminium, w głębokim, ciemnym kolorze. Nadaje to komputerowi elegancji i sprawia wrażenie chłodnej doskonałości. Mimo smukłości i delikatności sprzęt jest w stanie wytrzymać dużo emocji.To dla użytkowników gwarancja, że serwis laptopów Acer będą odwiedzać sporadycznie.

Atutem jest też podświetlana klawiatura, co pozwala grać nawet długo w noc, bez budzenia domowników.

Predatory, oprócz designu, mogą się pochwalić całkiem fajną konfiguracją (jak na sprzęt gamingowy przystało).

Sercem układu jest procesor Intel Core i7 (czterordzeniowy, 7. generacji), a w pakiecie mamy również kartę graficzną NVIDIAGeForce GTX 1080 z Max-Q Design (w Tritonach) lub 1060 (w Acer Helios) i cichy system chłodzenia. Ten zestaw da sobie radę z większością gier. W modelach Predatorów sygnowanych jako Triton znajdziemy też dwa twarde dyski SSD (w Heliosach – jeden).

Już na pierwszy rzut oka widać, że nie są to byle jakie komponenty, ale przemyślane i dobrze dobrane zestawienie. Dzięki temu serwis laptopów Acer można omijać z daleka. Taka konfiguracja powinna dać sobie radę z wieloma grami, łączenie z tymi o najwyższych wymaganiach. Jedynym mankamentem jest cena – za Predatory przyjdzie nam trochę zapłacić. Jednak patrząc na ich piękno, trudno nie stwierdzić, że są to dobrze wydane pieniądze.

Oprócz laptopów miłośnicy„drapieżnego”designu mogą kupić inny sprzęt z rodziny Predatora, m.in. projektory, monitory i słuchawki.

Tekst powstał we współpracy z ratuujlaptopa.pl – serwis laptopów acer Warszawa

Redakcja Autore

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *