Zabezpieczenie metalu przed korozją

Korozja jest jednym z poważniejszych problemów, z jakim borykają się producenci części samochodowych, a także innych metalowych elementów, które dosyć często muszą być składowane przez długi okres czasu. W przypadku, kiedy chodzi o zabezpieczenie metalu przed korozją pojedynczych elementów własnego auta, czy innych elementów metalowych w gospodarstwie domowym, sprawa jest prosta, ponieważ możemy użyć jednego z wielu środków powszechnie dostępnych na rynku.

Ochrona przed korozją części samochodowych

Zabezpieczenia metalu przed korozją w przypadku dużych partii części samochodowych jest logistycznie dużo poważniejszych przedsięwzięciem, niż w przypadku antykorozji na potrzeby przeciętnego gospodarstwa domowego. Często zachodzi potrzeba transportu części na duże odległości, w przypadku transportu morskiego problem jest dużo poważniejszy. W takich przypadkach z pomocą przychodzą produkty firmy Zerust Excor, które spełniają wyśrubowane wymogi dotyczące ochrony antykorozyjnej w niekorzystnych warunkach mikrobiologicznych.

Profesjonalna ochrona antykorozyjna VCI

Zerust Excor oferuje zabezpieczenia metalu przed korozją w postaci takich produktów jak folie, papiery i płyny antykorozyjne. Folie i worki antykorozyjne pozwalają w sposób skuteczny odizolować elementy metalowe od środowiska korozjogennego, w ten sposób gwarantując możliwość przechowywania chronionych elementów przez długie miesiące, niwelując niebezpieczeństwo naruszenia ich struktury przez korozję. Papiery antykorozyjne zawierające lotne inhibitory korozji są przykładem zabezpieczenia, które nie tylko izoluje chroniony produkt od wrogiego środowiska, ale także tworzy dodatkową barierę ochronną w przypadku naruszenie struktury zabezpieczającej.

 

 

Popularne tagi : papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
Zabezpieczenie metalu przed korozją

Dojazd:

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.