Worki LIK Bielsko – Biała doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne

Opakowania LIK dają ochronę materiałom oraz elementom metalowym i elektronicznym, które są narażone na korozję bądź zawilgocenie podczas magazynowania czy transportu morskiego, ale również i lądowego.

W ofercie producentów opakowań LIK znajdziemy serie takich opakowań, które zawierają lotne inhibitory korozji.

Worki LIK Bielsko-Biała rodzaje

Folie antykorozyjne

  • Folia antykorozyjna płaska z lotnymi inhibitorami dostępna jest w formie arkuszy lub na rolce. Najczęściej wykorzystywana jest do zabezpieczenia przedmiotów wielkogabarytowych w transporcie. Da ona ochronę antykorozyjną różnym metalom, nawet tym szlachetnym.
  • Rękawy i pół rękawy z folii antykorozyjnej o różnych rozmiarach najbardziej sprawdzają się do zabezpieczania długich przedmiotów. Charakteryzują się one dobrą wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznie chronią metale przed rdzą.
  • Torebki i worki LIK Bielsko-Biała można dopasować do wymagań klienta. Zabezpieczają zarówno pojedyncze detale, jak i grupy elementów. Możliwe jest dobranie opakowania dla konkretnego rodzaju transportu, np. w kontenerze, skrzyni, palecie lub pudełku.
  • Torebki strunowe również posiadają lotne inhibitory korozji, zapewniając tym samym ochronę antykorozyjną drobnych przedmiotów. Strunowe zamknięcie umożliwia w bardzo wygodny sposób wielokrotne otwieranie i zamykanie.
  • Filia pęcherzykowa, tzw. bąbelkowa najbardziej sprawdza się przy pakowaniu metalowych elementów wrażliwych na uszkodzenia. Skutecznie absorbuje wstrząsy i uderzenia, których nie da się uniknąć w trakcie transportu, a równocześnie zabezpiecza przedmiot przed korozją.
  • Folia strech szczelnie owijająca przedmiot zapewnia skuteczną ochronę antykorozyjną.
  • Folia termokurczliwa idealnie zabezpiecza produkty przed czynnikami atmosferycznymi, dodatkowo chroniąc przed korozją dzięki bardzo niskiemu współczynnikowi przepuszczalności pary wodnej oraz podwyższonej odporności na promieniowanie UV. Folia ta znalazła zastosowanie w zabezpieczaniu maszyn, konstrukcji i elementów wielkogabarytowych.

Popularne tagi: worki VCI , inhibitory korozji , lotne inhibitory korozji , pochłaniacze wilgoci , olej antykorozyjny , odrdzewiacz , oleje antykorozyjne

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
worki LIK Bielsko-Biała

Dojazd:

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.