Twórcy strony czesciauto24.pl wydali oficjalną aplikację mobilną!

Strona czesciauto24.pl służy do prostego wyszukiwania części samochodowych do wielu modeli aut od różnych producentów, a także akcesoria samochodowe umożliwiające pielęgnację naszego pojazdu. Posiada ona bardzo bogaty asortyment, dzięki czemu nawet właściciele unikatowych samochodów będą w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Do niedawna serwis ten istniał tylko na stronie internetowej, przez co użytkowanie go na smartfonach (szczególnie na starszych modelach o słabszej mocy obliczeniowej) było uciążliwe i nieprzyjemne.

Dzięki wydaniu aplikacji na androida użytkownicy smartfonów mogą w dużo prostszy i przyjemniejszy sposób wyszukiwać i kupować części do swoich samochodów. Aplikacja posiada przejrzysty oraz płynnie działający interfejs, dzięki czemu opanowanie obsługi tego programu nie będzie problemem.

Ponadto, kupując oferowane produkty w aplikacji otrzymujemy niższą cenę, aniżeli kupowalibyśmy to samo przez stronę internetową. Aplikacja jest dostępna na stronie internetowej czesciauto24.pl strona  oraz w Google Play.

Jest to niewielki program, ważący jedyne 30 MB, dzięki czemu prawie każdy użytkownik androida znajdzie miejsce na swoim urządzeniu na jego zainstalowanie. Program ten został pobrany już ponad milion razy, a jego użytkownicy umieścili już prawie 6000 opinii.

Aplikacja ta  wymaga androida 5.0 lub nowszego. Na szczęście jest regularnie aktualizowana, więc zapewne w niedalekiej przyszłości pojawi się również obsługa urządzeń ze starszą wersją systemu android.

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.