Nie chce się odkurzać? – niech odkurza się za Ciebie

Nowoczesność posiada wiele odbić, ale jeden wspólny mianownik, którym jest wygoda. Wszystkie wielkie wynalazki mają za zadanie zwiększyć komfort codziennego życia, oszczędzić czas i koszty oraz uzyskać więcej czasu dla konsumenta. Doskonałym tego przykładem jest sprzęt gospodarstwa domowego. Każda następna generacja pralek, lodówek lub odkurzaczy jest bardziej zaawansowana, pozwalając użytkownikowi ograniczyć do niezbędnego minimum czas przeznaczony na wykonywanie obowiązków.

Zmęczonym nie jesteś sobą

Po całym dniu wypełnionym obowiązkami, perspektywa przyjścia do domu i brania się za odkurzacz jest wyjątkowo mało apelująca. Nawet jeśli jest to odkurzacz, który w 5 minut załatwi problem. Sam fakt wyjmowania topornego sprzętu, podłączania go do gniazdka, rozkładania rur itp. wywołuje grymas zniechęcenia na twarzy.
Nie dziwi wtedy fakt, że wraz z rozwojem technologii robotów sprzątających i myjących podłogi liczba odbiorców zainteresowanych najnowszymi modelami wzrasta z każdym rokiem. Roboty sprzątające jeszcze parę lat temu traktowane były jako futurystyczny wymysł. Gdy na rynku pojawiły się pierwsze modele to konsumenci kupowali je bardziej z zaciekawienia niż liczenia się z ich praktycznym zastosowaniem, które zresztą były niewielkie. Światowi producenci jak irobot, Samsung czy Moneual dostrzegli jednak potencjał tego rodzaju urządzeń inwestując spore środki w ich rozwój.
Nowoczesne warianty, w które wyposażony jest sklep z robotami sprzątającymi, bardzo odbiegają zarówno pod względem funkcji, wytrzymałości, możliwości oraz co najważniejsza ceny od swoich pierwszych odpowiedników. Niewielkie rozmiary oraz dobre zaprogramowanie maszyny sprawia, że podłoga jest czysta bez naszego udziału. Mówiąc krótko wracamy do domu i żyjemy, a nie bierzemy się za obowiązki. No może nie do końca, ale część z nich odpada. Robot sprzątający będzie jeździł po parkiecie lub dywanie pod naszą nieobecność skutecznie walcząc z wszelkimi zabrudzeniami. Okazjonalne podładowanie oraz wyczyszczenie maszyny – analogicznie do wyczyszczenia odkurzacza; to praktycznie wszystko. Serwis zazwyczaj znajduje się tam, gdzie sklep z robotami sprzątającymi, także nawet w razie awarii nie trzeba daleko szukać pomocy.
Nawet jeśli dojdzie do uszkodzenia to i tak nie ma potrzeby jechać nie wiadomo ile kilometrów żeby maszynę naprawić. Obecnie większość zakupów dokonywana jest za pośrednictwem sieci. Internetowy sklep z robotami sprzątającymi nie stanowi aktualnie „rzadkiej” placówki, wręcz przeciwnie – pojawia się ich coraz więcej.

Walka o klienta za pomocą dodatkowych korzyści

W efekcie rosnącego zainteresowania robotami sprzątającymi pośród nowocześnie zorientowanych klientów, którym zależy na ich drogocennym czasie, sklepy opracowują wiele korzystnych promocji. Skorzystanie z określonego programu lojalnościowego upoważnia nas do dodatkowych benefitów po zakupie – jak na przykład darmowego serwisu. Dzięki temu jest się zabezpieczonym na większej liczbie frontów, a kupno robocika sprzątającego podłogi jest jeszcze lepszą inwestycją w swój komfort.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *