Movavi Video Editor program do edycji video

Istnieje pewna grupa programów, która jest skierowana jednocześnie i do amatorów i profesjonalistów zajmujących się edycją video. Takim programem jest na pewno Movavi Video Editor.  Jest on stworzony wprost dla  celów prywatnych, jak i komercyjnych związanych z edycją nagranych filmów. W programie tym istnieje wiele możliwości edytowania nagrania, a to oznacza, że nawet sceny, które nie powinny znaleźć się na danym nagraniu są łatwe do wycięcia. Program ma również inne funkcjonalności, które zostaną omówione poniżej.

Co daje program Movavi Video Editor?

Na początku, warto zaznajomić się z możliwościami, jakie daje ten program. Twórcy, w porównaniu do poprzedniej wersji, aktualizowali i wprowadzili zmiany, które podniosły wydajność oprogramowania. Do zauważalnych zmian należy przede wszystkim dodanie platformy, na której użytkownicy mogą zakupić pakiety napisów, liczne dodatki a także specjalne efekty, które sprawią, że nagranie będzie o wiele bardziej oryginalne i wzbogacone o liczne komentarze, czy też odpowiednio dobraną muzykę. Movavi Video Editor zapewnia dowolne edytowanie pliku wideo, a nie jest to jedyna możliwość tego programu. Po skończonej edycji Użytkownik może w szybki sposób eksportować plik na urządzenia mobilne lub odtworzyć je na telewizorach z funkcją smart i jakością obrazu HD. Zaletą programu jest także prosty eksport plików na popularne platformy wideo oraz na własne konta w serwisach społecznościowych. Dobra komunikacja na linii autorów programu i użytkowników spowodowała uaktualnienie obecnej wersji o ulepszoną oś czasu. Stało się tak, dzięki licznym opiniom, zamieszczonym przez użytkowników. Dzięki nowej osi czasu Użytkownik może dowolnie edytować ścieżki klipu wideo, a także zmieniać ich kolejność, a samo włączanie i rozłączanie fragmentów filmu jest do wykonania w wybranym miejscu. Warto zwrócić uwagę na zmianę wyglądu tej części programu, aby użytkownicy mogli jeszcze łatwiej poruszać się po nim, wpłynęła na to wysoka kompaktowość osi czasu.

W programie Movavi Video Editor istnieją liczne, wbudowane multimedia, takie jak biblioteka z dźwiękami, muzyką czy tłem dla filmów. Program wyposażony jest także w stabilizator, dzięki któremu użytkownik usunie niechciane zakłócenia w obrazie spowodowane nagłym ruchem kamery i nie musi się obawiać utraty, jakości dźwięku i obrazu. Dzięki programowi możliwe jest także dostrojenie częstotliwości samego dźwięku, a także pozbycie się szumów oraz nałożenie specjalnych efektów dźwiękowych. Co bardziej wymagający użytkownicy mogą nagrywać filmy wprost z kamery internetowej i natychmiast albo je edytować, dzięki rozbudowanej współpracy programu  z zewnętrznymi kamerami, które przechwytują obraz.

Specyfikacja oprogramowania Movavi Video Editor

Istotne jest także przedstawienie specyfikacji programu Movavi Video Editor. Każdy z użytkowników bez żadnych kłopotów zainstaluje ten program, sam proces instalacji jest łatwy. Wystarczy z adresu mailowego pobrać link do Movavi Video Editor, a następnie wpisać klucz seryjny w samym programie. Jedna licencja pozwala na pracę na jednym komputerze. Instalacja jest możliwa na wszystkich wersjach systemu Windows.

Podsumowując, należy pozytywnie ocenić możliwości programu Movavi Video Editor, co w połączeniu z niską ceną daje optymalne zestaw dla użytkownika, chcącego edytować nagranie. Rozbudowany interfejs, a także wiele możliwości edycyjnych, pozwalają na bogate edytowanie wideo. Warte zwrócenia uwagi jest to, że program eksportuje pliki w wielu formatach oraz umożliwia utrwalenie obrazu na płycie DVD, co przełoży się na łatwość odtwarzaniu przy pokazach, czy spotkaniach ze znajomymi. Program zapewnia wiele godzin zabawy i możliwości przy edytowaniu plików wideo.

Pełną wersję programu można zakupić w sklepie https://www.vebo.pl/movavi-video-editor

 

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *