Fotobudka na weselu – za i przeciw

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodej pary. Do tego dochodzi wesele, które jest nie lada wyzwaniem jeśli chodzi o organizacje przyjęcia. Odpowiedni zespół z dobrze zagraną muzyka, smaczne jedzenie, wystrój sali to niektóre elementy o które trzeba zadbać. Ale co zrobić aby wesele było niezapomniane? Do dodatkowych atrakcji jakie dziś oferuje nam rynek zalicza się z pewnością popularna dziś fotobudka. Jakie są wady i zalety posiadania takiej atrakcji na weselu? Czy warto więc wynająć fotubudkę?

 

Księga gości

Być może jest to główny i najważniejszy powód posiadania stoiska fotograficznego na ten wielki i ważny dzień. Zarówno przyjaciele, jak i rodzina przyczynią się do powstania wyjątkowego, spersonalizowanego i przyjemnego prezentu ślubnego, który będzie cenną pamiątką do końca życia.

Zabawa dla gości

Kolejnym ważnym powodem jest uatrakcyjnienie, czasu pomiędzy tańcem, posiłkiem i przerwą. Idealnym rozwiązaniem są właśnie zdjęcia. Ludzie kochają je robić. Robienie zdjęć nie jest to jakąś wymagająca aktywność. Podczas robienia zdjęć goście będą mogli się zrelaksować i być spontaniczni. Dodatkowo fotobudka nie ma ograniczeń wiekowych. Ludzie w każdym wieku zazwyczaj po zobaczeniu dostępnych rekwizytów na prawdę wpadają na pomysł zakładania nie tylko dużych okularów przeciwsłonecznych ale też różnych kolorowych czapek, a nawet szala z boa. Wszystko to sprawi, że nawet najbardziej nieśmiali uczestnicy weselni nie będą się wstydzić się kamery, a wręcz zaangażuje ich to do zrobienia sobie zdjęć. Towarzysząca zabawa i śmiech podczas robienia zdjęć sprawi, że goście będą z pewnością zadowoleni.

Nawiązanie kontaktów

W czasie zabawy weselnej państwo młodzi nie zawsze są w stanie zapoznać wszystkich gości ze sobą. Fotobudka może być dobrą okazją do takich spotkań. Wejście do budki fotograficznej pozwoli ludziom nawiązać kontakty z innym gośćmi z którymi mogliby nie mieć okazji do rozmowy gdyby nie pozowanie do wspólnego robienia zdjęć.

Niezapomniana pamiątka

Dodatkowym elementem podczas robienia zdjęć jest otrzymanie przez gości ich kopii. Goście nie tylko stworzą zdjęcia, które nie tylko będą mogli zamieścić w księdze gości, ale też wysłać ich kopię w postaci cyfrowej na swój adres e-mail, jeśli sobie tego będą życzyć.

Atrakcja dla dzieci

Jeśli na weselu wśród gości są dzieci, jest to dobry sposób na zapewnienie im rozrywki. Dodatkowo będzie to ulga dla rodziców, którzy nie będą musieli poświęcać osobnego pokoju do zabaw.

Koszty

Kolejna zaletą fotobudki jest to, że nie są drogie. Cena wynajęcia fotobudki zależy od pakietu, który wynosi od 650 do nawet 1200 zł. Firmy oferują różne pakiety i dodatki, które różnią się czasem wynajęcia. Fotobudke można wynająć od 2 do nawet 4 h.

Po wymienieniu powyżej zalet warto teraz zastanowić się jakie i czy zatem istnieją wady posiadania fotobudki podczas zabawy weselnej?

Tylko zdjęcia

Jedna z wad jaka może się pojawić podczas przyjęcia weselnego to skupienie się przez gości tylko i wyłącznie na robieniu zdjęć. Przez co może to odwrócić uwagę od głównego i najważniejszego wydarzenia dla państwa młodych.

Należy stwierdzić, że istnieje wiele powodów, dla których kabina fotograficzna najlepiej sprawdzi się podczas przyjęcia weselnego. Może sprawić radość i dobrą zabawę nie tylko parze młodej ale i zaproszonym gościom.

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.