Etui Samsung Galaxy A10 – zestawienie dwóch profesjonalnych futerałów

Nowoczesne smartfony wymagają zastosowania futerału, który znacząco przedłuża ich żywotność. Obecnie dostępne na rynku obudowy ochronne nie tylko zabezpieczają smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wiele z nich posiada dodatkowe zalety np. powłokę antystatyczną chroniącą przed osiadaniem kurzu, bądź modny wzór dodatkowo podkreślający walory telefonu.

Wybierając etui na telefon komórkowy, nie warto oszczędzać. Najlepiej sięgać po obudowy sprawdzonych producentów i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Liczni specjaliści i technolodzy rekomendują etui produkowane z aluminium lotniczego, bądź materiału TPU. Głosy jednak nie są jednoznaczne, wielu fachowców twierdzi również, że doskonale zabezpieczają telefonu komórkowe skórzane lub silikonowe etui. Warto, zatem przed zakupem nowego futerału zrobić mały przegląd i wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Jakie etui sprawdzi się w przypadku smartfona Samsung Galaxy A10?

Samsung Galaxy A10 jest aktualnie modnym i stosunkowo tanim telefonem komórkowym. Według specjalistów na tle konkurencji wypada niekorzystnie pod względem braku skanera linii papilarnych oraz niskiej zasobności w pamięć – 2 GB RAM. Wykonany jest z tworzywa sztucznego i nie posiada wyjątkowych udoskonaleń. Wykazuje optymalną wytrzymałości i jest miły w dotyku. Posiada 6,2-calowy ekran, dzięki któremu doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu (komfortowe oglądanie filmów).

Samsung Galaxy A10 podobnie, jak inne smartfony jest dość mocno narażony na uszkodzenia, zarówno jego ekran, jak i obudowa są podatne na zarysowania i zalanie. W celu ograniczenia częstotliwości awarii, producenci polecają użytkowanie telefonu w obudowie ochronnej. Współcześnie na rynku akcesoriów do telefonów komórkowych wyróżniają się dwie obudowy do etui Samsung Galaxy A10 LEXJACK KARBON Case oraz MAGNETIC GLASS AND ALUMINIUM CASE.

Etui Samsung Galaxy A10 LEXJACK KARBON Case dostępne jest w 4 kolorach i wykonane z solidnych materiałów. Połączenie bardzo mocnej gumy oraz materiału TPU gwarantuje  wysoką wytrzymałość i odporność na upadki, uderzenia, przytarcia i innego rodzaju zagrożenia mechaniczne. Futerał z łatwością dopasowuje się do kształtu telefonu i pozostawia swobodny dostęp do wszystkich przycisków i wejść (słuchawki, ładowanie, przyciski boczne, itd.). Etui Samsung Galaxy A10 LEXJACK KARBON Case pozwala na komfortowe korzystanie z kamery i aparatu. Posiada ranty wystające ponad powierzchnię ekranu dzięki, którym ekran nie styka się z powierzchnią, na której położony jest telefon. Dodatkowymi zaletami futerału LEXJACK KARBON Case telefonu są: antypoślizgowy materiał, ergonomiczny kształt  oraz możliwość samodzielnego mycia i czyszczenia.

Drugim wielokrotnie rekomendowanym futerałem jest Etui Samsung Galaxy A10 MAGNETIC GLASS AND ALUMINIUM CASE. To nowość na rynku, która wynika z połączenia  obudowy typu „bumper” czyli ramki na telefon z wyciętymi odpowiednimi otworami na gniazda oraz ochrony tyłu telefonu. Dodatkowo wyposażone jest w wbudowane szkło hartowane 9D umieszczone na ekranie. Ramka urządzenia produkowana jest z aluminium lotniczego, czyli wyjątkowo odpornego i lekkiego materiału stosowanego głównie w lotnictwie. Etui Samsung Galaxy A10 MAGNETIC GLASS AND ALUMINIUM CASE pozwala na swobodny dostęp do wszystkich gniazd i przycisków, nie zakłóca bezprzewodowego przepływu energii  i nie ogranicza zasięgu sieci oraz sygnałów GPS i WiFi. Podobnie, jak etui LEXJACK KARBON Case zakupić je można w sklepie youtab.

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.