Spersonalizuj kubek – jak stworzyć własny kubek z nadrukiem?

Nie wyobrażamy sobie początku dnia bez kubka ciepłej kawy. Towarzyszy nam w domu i w pracy. Doskonale wiemy, że nie liczy się sam napój, ale przede wszystkim naczynie, z którego go pijemy. Własny kubek to nasz nieodłączny towarzysz, bez którego nie potrafimy się obejść. Błyskawicznie przywiązujemy się nawet do kubków z supermarketów albo pochodzących z akcji promocyjnych, tymczasem istnieje zdecydowanie bardziej atrakcyjna opcja, którą z pewnością doceni każdy z nas. Naniesienie własnego nadruku na różne przedmioty w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu. Wszystko zrobimy bez wychodzenia z domu, wykorzystując w tym celu potęgę internetu. Taki kubek może służyć nie tylko nam, ale stać się także świetnym pomysłem na prezent.

Własny kubek – jak zrobić

Doskonale pamiętamy jeszcze czasy, w których przygotowanie własnego kubka było wymagającym przedsięwzięciem. Na czyste naczynie nanosiliśmy napisy i wzory, wykorzystując w tym celu markery lub farby. Chęć personalizowania tego bliskiego naszemu sercu przedmiotu była ogromna. Niestety, jakość i trwałość takiej produkcji pozostawiała wiele do życzenia – farba prędzej czy później zmywała się lub zacierała, pozostawiając nieestetyczne zacieki, sam projekt także pozostawiał wiele do życzenia  – w końcu rysowanie na ceramicznej, nierównej powierzchni wymaga olbrzymiej wprawy i naprawdę dobrych materiałów. Potem nastała era nadruków na kubki, wykonywanych w zakładach fotograficznych. Z jakością było już znacznie lepiej, niestety wysokie ceny, ograniczone możliwości w tworzeniu wzoru oraz konieczność odwiedzania stacjonarnego punktu sprawiały, że ulatywała gdzieś cała radość związana z projektowaniem spersonalizowanego kubka. Na szczęście teraz, w dobie internetu, stworzenie takiego gadżetu nie sprawi nam najmniejszego problemu. Bez wychodzenia z domu uda nam się zaprojektować kubek naszych marzeń – nie będziemy musieli się obawiać ani o stronę estetyczną, ani o jakość wykonania. Wystarczy chwila wolnego czasu i ciekawy pomysł.

Projektowanie kubka online

W internecie bez problemu znajdziemy serwisy, które oferują możliwość naniesienia własnych grafik na różne przedmioty. Są wśród nich koszulki, bluzy, kubki, a nawet przytulanki. Wybierzmy portal, który pozwoli nam samodzielnie wykonać projekt przy użyciu dostępnego na stronie kreatora online. Przy jego pomocy na wskazany obszar nadruku bez problemu naniesiemy dowolny napis, motyw lub zdjęcie. Liczba źródeł, z których możemy korzystać, jest praktycznie nieograniczona. Oczywiście najlepiej wybierać  grafiki, które miło kojarzą się nam albo osobie, której chcemy sprawić radość. Przydadzą się więc śmieszne zdjęcia, cytaty albo karykaturalne rysunki – bez problemu wgramy je wprost z naszego dysku twardego. Z powodzeniem możemy wykorzystać także motywy dostępne w internecie. Z ich pomogą stworzymy spersonalizowane kubki, dostosowane do naszych preferencji – wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć idealny prezent dla fana piłki nożnej, muzyki lub koszykówki.  Intuicyjna aplikacja przeprowadzi nas przez cały proces projektowania i pomoże sfinalizować zamówienie. Na dobrą sprawę cały proces uda nam się zamknąć w ciągu kilku minut.

Tekst napisany we współpracy ze sklepem Stimago.

stimago.pl – sprawdź platformę dającą możliwość zaprojektowania koszulki z własnym nadrukiem, za pomocą prostego w obsłudze kreatora lub założenie własnego sklepu internetowego z koszulkami.

 

Artykuł sponsorowany

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *