Redmi Note 8 Pro. Czym zaskoczy nowy smartfon od Xiaomi?

Producenci smartfonów pokazali w swoich modelach telefonu tak wiele różnych funkcji, że użytkownicy chyba widzieli już wszystko i ciężko ich zaskoczyć. Okazało się, że efekt wow jest możliwy i „smarfonomaniacy” zostali uraczeni nowym cudem technologicznym w postaci Xiaomi Redmi Note Pro 8. Smartfon zawiera sprawdzoną formułę po swoich poprzednikach, ale proponuje także nowe rozwiązania i funkcje. Czym konkretnie zaskoczy użytkowników nowy model marki Xiaomi?

Kluczowe funkcje smartfona Redmi Note 8 Pro

 • aparat najlepszej jakości

Xiaomi Redmi Note 8 Pro –  aparat wbudowany w telefon to element najwyższych lotów.  Nowoczesny fotosmartfon jest wyposażony w aż cztery zaawansowane matryce, które gwarantują naprawdę dużo możliwości w przypadku robienia zdjęć. Matryca o rozdzielczości 64 MP pozwoli uwiecznić ważne chwile i wykonać fotografie z uchwyceniem nawet najmniejszych detali. Ultraszerokokątny obiektyw pozwoli złapać w swoje ramy szerszą perspektywę. Jeden z aparatów, konkretnie aparat makro gwarantuje zrobienie zdjęcia niewielkim obiektom. Robienie zdjęć telefonem nigdy nie było prostsze!

 • duża wydajność

Xiaomi Redmi Note 8 Pro wyposażony jest w najnowszy procesor Mediatek Helio G90 T. Smartfon działa błyskawicznie, posiada aż 6 GB pamięci RAM. Zaawansowany system odprowadzania ciepła LiquidCool sprawia, że smartfon nie nagrzewa się i pozostaje chłodny przez bardzo długi czas. Jest to szczególnie istotne w odniesieniu do miłośników gier mobilnych.

 • oprawa wizualna

Producenci zadbali również o odpowiednie opakowanie naszej bombonierki w postaci smartfona Redmi Note 8 Pro. Obudowa telefonu jest bardzo smukła, aparat dopasowuje się do dłoni. Rozdzielczość ekranu 2340 x 1080 zapewnia odwzorowanie każdego detalu obrazu podczas jego wyświetlania.

 • mocna bateria

Xiaomi Redmi Note 8 Pro bateria tego urządzenia oferuje 4500 mAh energii do codziennego użytkowania, co pozwala na  korzystanie ze smartfona przez wiele godzin na pełnych obrotach, bez obaw, że bateria telefonu zostanie wyczerpana. Dodatkowo telefon jest wzbogacony o funkcję, konkretnie wsparcie szybkiego ładowania o mocy 18 W. Wspomniany pomocnik poprawia komfort użytkowania – w mgnieniu oka napełni ogniwa baterii.

Zalety i wady smartfona Redmi Note 8 Pro – oceny użytkowników

Pierwsi testerzy urządzenia zamieścili w sieci świeże recenzje, swoje opinie na temat najnowszego smartfona producenta Xiaomi. Większość użytkowników ocenia bardzo pozytywnie urządzenie. Wiadomo, znajdą się i tacy, którzy nie będą pałać entuzjazmem w odniesieniu to tego modelu telefonu. Jakie są największe zalety i wady smartfona Redmi? Użytkownicy wskazali, że zalety Redmi Note 8 Pro to:

 • wysoka jakość wykonania urządzenia
 •   moduł NFC
 • czytnik linii papilarnych – działa w szybki sposób
 • wydajna bateria – zwiększa długość pracy sprzętu
 •  sprawne ładowanie
 • aparat – zestaw obiektywów
 • dioda powiadomień, podczerwieni

Niewielkie wady Redmi Note 8 Pro posiada ten model telefonu. Do elementów, funkcji, które niekoniecznie zadowoliły miłośników smartfonów, należą:

 • śliska obudowa
 • plastikowa ramka
 • powiadomienia – informacja dociera z opóźnieniem

Smartfon Redmi Note 8 Pro swoją bogatą propozycją funkcji przyciągnie każdego użytkownika, nawet najbardziej wymagającego. Urządzenie to prawdziwy rarytas dla fanów gier mobilnych i pasjonatów zdjęć. Cena Xiaomi Redmi Note 8 Pro jak za tak dużą mnogość funkcji jest naprawdę przystępna. Telefon w korzystnej cenie jest dostępny w internetowym sklepie Kmki.pl.  Sprawdź wszystkie telefony Xiaomi w ofercie sklepu >>

Redakcja Autor

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.